Chytej.cz

Praha a okolí

V diskuzi je 1.121 příspěvků, z toho 1121 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 28. března 2009 ve 21:35® ART
ART

Beer.Beda> Tak povídej přeháněj nepotřebuješ další mrazák? :-)

Sobota 28. března 2009 ve 12:45® Beer.Beda
Beer.Beda

noba> a jak dlouho ti to tak bude trvat ta dodělávka? Jestli se tady počasí umoudří tak půjdu dneska na chvíli k vodě si drobet vičistit hlavu.Mám toho nějak dost.Doufám že naplním mrazák pořádnejma kusama. :-))

Sobota 28. března 2009 v 8:02® ART
ART

Char> jsem myslel ze nic moc vzhledem jakej je to potucek a vždycky když jedu okolo tak nikdo na něm nerybaří

Pátek 27. března 2009 ve 23:13® Char
Char

mckvak8> Dobře se dá zachytat i v Krsicích

Pátek 27. března 2009 ve 23:10® Char
Char

mckvak8> chodím tam vláčet, chytnou se slušní tloušti, občas kudla a okounek, zahlédl jsem tam i kapry.

Pátek 27. března 2009 ve 21:47® ART
ART

Char> Letos bych jí chtěl zkusit jaký se tam dají chytit ryby?

Pátek 27. března 2009 ve 21:43® Char
Char

mckvak8> na Skalici obcas zajedu k Nerescům nebo k Libínu, jinak ji moc neznám.

Pátek 27. března 2009 v 19:41® Beer.Beda
Beer.Beda

No to bude.To se spolehni.:-))

Pátek 27. března 2009 v 19:37® ART
ART

Ať je větší legrace :-)

Pátek 27. března 2009 v 19:17® Beer.Beda
Beer.Beda

Tak to má být ne??Já teda nemám problém aby nás šlo víc.Alespoň se toho víc zamotá utrhne rozláme atd.

Pátek 27. března 2009 v 18:50® ART
ART

koukám že se to tady rozrůstá

Pátek 27. března 2009 v 18:33® Beer.Beda
Beer.Beda

noba> Jasná věc uděláme pořádnej fish team a místní tady budou valit oči.:-) To se musíme domluvit.Já s mckvakem8 asi vyrazíme o velikonocích a jestli to zdravotní stav synka dovolí a bude vše v poho tak bych jel do Zeměch na rybačku.

Pátek 27. března 2009 v 18:22® noba
noba

pánové počítejte se mnou dodelam si v Kralupech byt dovezu klacky a jdem na to:-)

Pátek 27. března 2009 v 17:43® ART
ART

Beer.Beda> dobrá rada

Pátek 27. března 2009 v 16:41® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Tak nesmíš kouřit tam kde tě chytí učitel, choď do hospody dál od školy,užívej lehké drogy jen na místech k tomu určených a tak dál a žádnej průser nemůžeš udělat a to co ses nenaučil do teď už stejně nedoženeš.Tak je to vše v cajku.:-)

Pátek 27. března 2009 v 16:36® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> Tak nesmíš kouřit tam kde tě chytí učitel, choď do hospody dál od školy,užívej lehké drogy jen na místech k tomu určených a tak dál a žádnej průser nemůžeš udělat a to co ses nenaučil do teď už stejně nedoženeš.Tak je to vše v cajku.:-)

Pátek 27. března 2009 v 16:31® ART
ART

Beer.Beda> Tak možná přijedu záleží jaká bude soda ve škole

Pátek 27. března 2009 v 16:27® Beer.Beda
Beer.Beda

Uvidím jestli tam půjdu.Chtěl bych ale nevím jak na tom budu protože mam synka v nemocnici tak se uvidí.Myslím že je to dos možný že tam pojedu.A když jo tak to tam okouknu a dam vědět a něco vymyslíme.Nebo přijeď a můžeme si zachytat tam.Ty závody jsou na konci dubna.

Pátek 27. března 2009 v 16:24® ART
ART

Beer.Beda> dobře ale jestli jdeš na závody do Zeměchel tak bys to tam moh okouknou

Pátek 27. března 2009 v 16:21® Beer.Beda
Beer.Beda

No wole a myslíš že já toho znám víc?Já pořádně neznám ani to řeku a v Kozo jsem ještě nebyl.Já tě můžu vzít max.k přívozu do Libčic.To asi bude tvije starost kam půjdem.

Pátek 27. března 2009 v 16:19® ART
ART

Beer.Beda> Rybařinu mám taky všude. Jasně to se domluvíme, ale revír vybíráš ty já z okolí znám jenom řeku a Kozouš

Pátek 27. března 2009 v 16:16® Beer.Beda
Beer.Beda

Tak to se ještě domluvíme a půjdeme vytáhnout nějakou tu šupinu.

Pátek 27. března 2009 v 16:14® Beer.Beda
Beer.Beda

Mysím toto.Ještě něco mám v autě a v jiné skříni.

foto/diskuze/praha_a_okoli/2009/th-img22717.jpgfoto/diskuze/praha_a_okoli/2009/th-img22718.jpg
Pátek 27. března 2009 v 16:13® ART
ART

Beer.Beda> tak to je reálná myšlenka o velikonocích se tam určitě objevim

Pátek 27. března 2009 v 16:09® Beer.Beda
Beer.Beda

mckvak8> To já mám nafukovací člun takovej obyč tak bych to přejel po vodě.Musí na to být ale počasí.Na tom videu se neděs takhle mám doma pruty a veškerej cajk.Co kdyby sme šli někda zachytat??

Pátek 27. března 2009 v 16:03® ART
ART

Beer.Beda> Ryby ve videíčku dobrý. A já jsem to teda nedělal, normálně jsem to risk, ale stačí se podívat na idos.cz a zjistíš kdy jede vlak z Kralup do Chva.. Ten most nejni zas tak vytížen, to jsem si dělal legraci, že jezdí každý dvě minuty vlak. Blbý je že je tam nápis jako prase že se nemá chodit po mostě.

Pátek 27. března 2009 v 15:52® Beer.Beda
Beer.Beda

No právě a já s mojí postavou a plícema mám někde běhat po mostě a pak to nestihnu a bude ze mě krmení pro rybičky ne??

Pátek 27. března 2009 v 15:50® Beer.Beda
Beer.Beda
Koukni se kdyžtak sem to je kousek z mého snažení.Momentálně dělám na něčem co bude mít trochu hlavu a patu tohle byla rychlovka.Namrskal jsem tam fotky a drobet poupravil.
Pátek 27. března 2009 v 15:49® ART
ART

Beer.Beda> Udajně se tam má stavět nějakej silniční most ale ten je realizován až na 2015, teda babča řikala. Chvatěrubáci ten most tam nechtěj tak dělaj nejaký petice taže je to ještě ve hvězdách. Ale řeknu ti prochazka po železničnim mostě je plná adrenalinu, dobrý je jí realizovat když projede vlak, to alespon víš že máš tak 2minuty času aby te nic nesrazilo

Pátek 27. března 2009 v 15:43® Beer.Beda
Beer.Beda

Nad tí sem teké přemýšlel jak se tam dostat.Napadlo mě přez most ale … raději jsem pokoušel z této strany.Nějaký okou a tloušť se podařil.Bydlel jsem taky chvíli ve Vraňanech a tam okouni šli jak blázen.Nebyl problém udělat 40 ks za 3hodiny a to sem se moc nesnažil.Brali i na pouhé jig.hlavičky.Tam v těch tůňkách musí být něco pěkného.