Chytej.cz

RS necteno

12.11.2006 | pif | 9.572 zobrazení | 119 odpovědí

Poslední dobou zde na Chytej čím dál víc sílí averze vůči tzv.masařům,chování u vody a nedostatěčné kontroli od členů RS.ptám se,proč ti,kteří zde u PC přesně vědí co,jak,kde a kdy je špatně,co by dělali daleko a mnohem lépe,se nepřihlásí a nevstoupí do RS?potažmo nelobují za své zvolení do výboru místních skupin?ono jde oto,že líných chytrolínů po světě běhá habaděj,ale …už vidím tu naši krásnou budoucnost,jak všichni nespokojení,stále kritizující členové se ujmou vlády a ukáží nám zářné zítřky.takže,nes­pokojenci,co Vám brání hejbnou prdelí,začít u sebe a chtít něco změnit?kolik je tady mezi námi členů RS?kolik je mezi námi aktivních členů výboru?členů okrsků?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pondělí 13. listopadu 2006 v 11:42 ® Vichrzhor reakce na …
Vichrzhor

drozďák: Hmmm – no bať. Černobílé vidění doufám nevkládáš do úst mě, neboť jsem mu velmi dalek… A znovu, už po stoosmdesátétřetí: žijeme v době takzvané demokracie. Pokud se nám něco nelíbí, máme možnost to změnit, a to prostřednictvím volených zástupců (demokracie nepřímá), kteří vykonávají vůli voličů (ehm ehm). Pokud se takový zástupce nenajde, je naší možností vstoupit do politiky a snažit se o kýženou změnu. Můžeme též založt občanská sdružení či podobné vylomeniny. Můžeme – v tom je naše výhoda. Jsme líní, neschopní, zvyklí žít v tomhle bordelu -to ja naše nevýhoda. Za všechno si můžeme sami – tedy lidé jako celek. A vzhledem k tomu, že jako celek stojíme za hovno, podle toho vypadá svět náš vezdejší. Pochváleny buď čestné výjimky!!!

reagovat
Pondělí 13. listopadu 2006 v 11:42 ® drozďák reakce na …

poznám to až tehdy, kdy budou všechny nešvary u vody trestány a ne pravidelně smetávány pod stůl jen díky tomu, že ten dotyčnej pytlák je pepíkův soused a tak mu povolenku brát nemůžem anebo má známý na OÚ, který mu tu odebranou povolenku zase vrátí. Zkrátka až uvidím, že ta kontrola má smysl a ne že mě budou za chvíli ukazovat v cirkuse a ze statutu veřejného činitele si budou dělat všichni prdel.

reagovat
Pondělí 13. listopadu 2006 v 11:28 ® drozďák reakce na …

Vidím tady jeden zásadní problém, a to členění na dva tábory. Už posté jsou mi do úst (nebo rukou) vkládána slova, která jsem nikdy neřekl. Totální komerce není cesta k zlepšení situace.
A k našemu Kocourkovu ještě přidám jednu nádhernou vlastnost – černobílé vídění světa. To, že jsem odpůrcem svazu ještě neznamená, že jsem zastáncem naprostá komercionalizace všech revírů. Ani náhodou. Reaguji ale velmi podrážděně, když mi někdo na zákiladě zcestných argumentů začne vysvětlovat, že prohnilý ČRS je jedinou správnou a možnou cestou. To bych si vyprosil… Kdybychom se sešli u piva, tak bychom sice hovno dokázali, ale určitě se na spoustě věcí shodli. Mě by se princip dobrovolných rybářských spolků a klubových vod velmi zamlouval. Neslučujte ho a hlavně nezaměňujte s ČRS v nynější podobě. Znovu a naposled opakuji – ČRS je založen na dobrovolnosti a hlavně masovosti. Zdědil bezvýhradně principy bolševického stylu řízení a centrálního plánování, exekutivy a kontroly. Jistě mi dáte za pravdu, že všechny pokusy o zavedení tohoto systému skončily v minulosti krachem, a to bezvýhradně. (Kubu do toho nepočítám). Jediný pohrobek tohoto způsobu hospodaření – ČRS – žije dál. Já jsem, a opakuji to snad posté, že jediným zdravým modelem je symbióza hospodaření na bázi klubových a spolkových vod, komerčních revírů a i vod svazových. Ne o každou vodu bude zájemce a ty nechť obhospodařuje stát, potažmo svaz. Je to tak i jinde ve světě. Ale musí se konečně nastavit konkurenční prostředí, které zatím neexistuje. Bez konkurence není boj o rybáře. bez boje o rybáře není progres. Stejně tak jako bez osobní angažovanosti na mé klubové vodě nebo v místním rybářském spolku. Stav, kdy je všechno všech je k hovnu. A svaz svou masovostí své členy přímo vychovává k netečnosti, laxnosti a neosobnímu přístupu. Zaplať nám brigády a povolenku za dvojku, chytej si co chceš a kde chceš a víc se nestarej. Takový mastodont nemá v roce 2006 na scéně co dělat.

reagovat
Pondělí 13. listopadu 2006 v 9:55 ® Vichrzhor reakce na …
Vichrzhor

hraji: dobře řečeno! Já myslím, že v rybářství se krásně projevuje skutečnost, že žijeme v Kocourkově a morálním i etickém marastu. Všechno souvisí se vším a rybařina není výjimkou. Kus pravdy mají „dobrovolníci“ i praporečníci komerce – jde o to, že oba nesmiřitelné tábory se nechtějí nebo neumějí dohodnout (nepřipomíná vám to politickou scénu?) na přijatelném kompromisu, akceptovatelném pro „demokratickou většinu“. A jak už to tak bývá – zameťme si každý nejdřív před vlastním prahem…

reagovat
Pondělí 13. listopadu 2006 v 9:03 ® pif
pif

drozďák:ono tady u psanýho slova chybí intonace,mimika a gesta,což je padesát procent verbální komunikace.a pak vznikají třenice,nedoro­zumění…někdo má dar psát hezky čtivě,někdo ne,což je můj případ. všechno jsem směřoval jen jedním směrem a to ,aby se nespokojenci snažili něco se situací dělat.ono se fakt dá lecos změnit,jen chtít a nedržkovat. PS:kdy poznáš,že odznak bude mít smysl?-.)

reagovat
Pondělí 13. listopadu 2006 v 8:34 ® hraji
hraji

Pro všechny znalce reality bych chtěl připomenout, že i v západní Evropě, která nám je dávána za vzor, existují dobrovolné rybářské spolky, dobrovolně se lidé angažují ve prospěch ochrany přírody, dobrovolně se angažují v charitě a podobně. Dobrovolnost, to je nejvyšší stádium demokracie, protože to je svobodné rozhodnutí jedince přispět bez nároku na odměnu pro blaho ostatních, na rozdíl od diktatury, v diktatuře se přikazovalo.

reagovat
Pondělí 13. listopadu 2006 v 5:30 ® regulus reakce na …
regulus

Drozďák – jen krátce add 1 – X je jakýkoliv číslo, tedy i 400mega add 2 – ano kaprů se vysazuje víc než PO a to proto, že víc lidí má MPP než PP a u řiti ti kapr bejt může. Nepopírám, že se PO vysazuje málo, ale neumím to objektivně posoudit. Pokud se průhlednosti hospodaření týče, tak blíží se čas výročních schůzí, tady i u sousedů je halda lidí z celé republiky, zinicializuj, ať prosadí na výročkách do zápisu, že členská základna požaduje zveřejnění hospodaření za uplynulá období na vhodném, rybářské veřejnosti dostupném médiu např. internetu, třeba to s tou krou pohne. add 3 – to máš kliku, já ho potkal za 33 let 2×, pokud nepočítám, že chodím s porybným napivo , myslel jsem to zcela jinak a pitvat to nebudu. add 4 – s těma dětima máš asi pravdu -:))), já o muškaření na tekoucích vodách strach nemám, alespoň v mým bezprostředním o­kolí

Jinak tvoje stolice a sexuální orientace mě fakt nezajímá

reagovat
Pondělí 13. listopadu 2006 ve 3:37 ® regulus reakce na …
regulus

BOSANAC – jasně nemusíš se mnou souhlasit, vytrhls větu z kontextu, ale myslím nebo spíš doufám, že víš co jsem tím chtěl říct. Na to bych ani tak nereagoval jako na to co jsi odepsal Prichymu. Nechápu jakej výběr bys chtěl, máme tady hold to co máme, ale máme možnost s tím něco udělat, aby to bylo lepší, naprosto čímkoliv pozitivním, jakoukoliv maličkostí to můžeme posunout o malinkej kousíček k lepšímu.

4ALL Dost často se omílá slovo demokracie. Zkusím vám připomenout co toto slovo znamená: „Demokracie – vláda lidu, původ z řeckého demos (lid) a kratein (vládnout), je to forma politického zřízení, ve které je zdrojem veškeré moci lid. Obecně se menšina v rámci daných politických organizačních struktur podřizuje rozhodnutí většiny a tato většina je zároveň zavázána k respektování a dodržování práv menšiny. Jak řekl W.Churchill, je to nejméně špatný způsob vládnutí. V širším slova smyslu termín demokracie označuje i soubor názorů a postojů jednotlivce k okolnímu světu.“ Proč sem tu definici napsal, protože se jí ohání každý a dost lidí si plete pojmy zájem většiny a zájem úzké skupiny lidí. Pomalu začínám mět z některejch názorů kopřivku. Za chvilku se dozvím, že když sem byl před r. 1989 členem ČRS, je to to samý jako bych byl v KSČ nebo když jdu dobrovolně tahat rybí mrtvolky z otrávený vody nebo v zimě sekat led, tak su komunista, ne??? Rybářský spolky tady byly už za první republiky a asi i za CK Rakousko-Uherského se o ryby staraly především na řekách většinou tyto rybářské spolky. Byla to činnost dobrovolná a nevýdělečná. Doporučuju si přečíst toto www.psp.cz možná z toho hodně pochopíte, hlavně důvodovou zprávu, je na třetí straně. Furt tady všichni skuhráte a když někdo napíše, že máte přestat brečet, hejbnout prdelí a něco začít pro ryby dělat, tak se najednou pomalu, ale jistě posunujeme opět ke stokrát omýlaným tématům. Kdy už konečně pochopíte, že jsme členové spolku a odměnou za práci pro tento spolek je povolenka za lidovou cenu. Ruku na srdce, kolik z vás chodí alespoň na ty brigády. Argumentace typu já si platím povolenku nic jinýho mě nezajímá a svaz ať se stará je kapku zcestná, nemyslíte. Ještě malá poznámka k té RS. Představte si, že máte známýho co je RS a on vás požádá, pojď se mnou obejít tady ten úsek, ještě jde jeden známej, ať jsme tři, kdyby byl někdo hustej, kolik z vás by souhlasilo a kolik odmítlo?

reagovat
Pondělí 13. listopadu 2006 ve 2:10 ® drozďák reakce na …

pife: já se takovéto formě vůbec nebráním a rád přiložím ruku k dílu. I to ve formě brigády, kterou si odmakám a ještě navíc i zaplatím, už dělám. A udělám i bez problémů víc. I ten odznak bych si připnul, jestli na to budu míta udělám zkoušky. Ale to až ve chvíli, kdy uvidím, že to má nějaký smysl. Závidím ti tvoje členství v organizaci, kde to funguje. Já to štěstí nemám a se mnou většina mých kolegů.
A stran tý červený: to že o někom řeknu, že používá postbolševickou rétoriku neznamená, že je bolševik. Ty si použil obraty, které tím silně zaváněly, toť vše. Neznám tě, tudíž stejně jako ty nemám jinou možnost než reagovat na psaný projev. Jestli se tě moje připomínka dotkla osobně, tak je mi to líto a omlouvám se. Můžu pouze soudit dle tvého psaného projevu, a ten nebyl v tvé otázce výše úplně šťastný. Naopak byl dost mimo, pouze můj názor.

reagovat
Pondělí 13. listopadu 2006 ve 2:02 ® drozďák reakce na …

„Uvědom si, že ten posranej svaz na kterej tak nadáváš, vybere ročně X peněz, na povolenkách a jakejsi díl vrátí ve formě násady ryb a aspoň jákýs takýs kontroly, aby u vody nezavládla úplná anarchie“

1. Zatímco za vlády svazu je to všechno v pořádku, ročně vybere x peněz – to je jediný, s čím se dá jakžtakž souhlasit. Jenom upřesním, že těch peněz není x ale hafo. Cca 400 Mega ročně není x. 2. Jakejsi díl vrátí zpátky ve formě násady ryb – ve formě násady kapra je daleko přesnější. Tento druh násady je mi jako muškaři zcela u řiti a Pd pro mne není náhrada za mizející původní salmonidy, na které svaz sere. Navíc by mne jako člena zajímalo, jak velký je ten díl milostivě vrácených peněz ve formě zarybnění. To ovšem mě ani tobě náš svaz neřekne. Za prvé nemusí a za druhé nechce. 3. jestli máš jakoustakous kontrolou na mysli dobrovolného porybného, kterého jsem potkal u vody po pěti letech, a to není náhoda, tak o bujení pytláctví při absenci svazového hospodářství nemám strach. Lepší podmínky než má teď snad ani už ten pytlák mít nemůže.
a za 4. : řečeno rarachovejma slovama i já si chci zahrát, mít z tý hry dobrej pocit a góly k tomu nepotřebuju. Ale bez ryb nebude ani sportovní rybolov. A o ten v podobě muškaření na našich tekoucích pstruhových vodách mám těžký obavy. A taky odůvodněný. Kdo z nás dvou měl tu hlavu zaraženou v prdeli víc se dozvíme od svých dětí tak za 10 až patnáct let:-)

Podpis Petr Drozda stačí, z karty lze vyčíst jednoduše a víc nepotřebuješ, takže o inkognitu nemůže být ani řeči. Moje datum narození, stolici a sexuální orientaci znát nepotřebuješ, chodit spolu asi nebudem.

reagovat
Pondělí 13. listopadu 2006 v 0:18 ® Bosanac reakce na …

Prichy : Pokud by fungovala demokracie v nasem konicku tak bych mel na vyber . V nasem konicku neni vyber , tady je vlada jedne strany a jak ona rekne tak bude . To neco malo soukromich stojaku je k vysmechu , jen aby se reklo ze mame na vyber .

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 23:58 ® Prichy reakce na …
Prichy

bosanac: pokud by masarska vetsina, jak tomu rikas, byla vetsina, tak se asi neda nic delat, pokud by tedy mela fungovat ta tolikrat zminovana demokracie. (na jednu stranu bohuzel na druhou zaplat pan buh.....jinak bychom se opravdu od doby nedavno minule moc neodchylili…krade se porad, jen vic :-) )

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 23:41 ® Bosanac reakce na …

regulus: cituji :Uvědom si, že ten posranej svaz na kterej tak nadáváš, vybere ročně X peněz, na povolenkách a jakejsi díl vrátí ve formě násady ryb a aspoň jákýs takýs kontroly, aby u vody nezavládla úplná anarchie. konec citatu. Prave ze vybere X penez , neco malo vrati do vody , prevazne kapra aby umlcel masarskou vetsinu a ostatni peniz se neznamo kam vypari. A dobrovolnost a masovost jsou postkomunisticky prezitek .

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 23:06 ® pif
pif

drozďák,omlouvám se za zkomolení nicku

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 23:01 ® pif
pif

drožďák:ono asi každej žijem v jiným paralelním světě.já mluvím za sebe a nevyžaduju,aby se mnou kdokoliv slepě souhlasil.já jsem prostě řečeno v organizaci,kde to ,dle mého pohledu klape,jak má.a zároveň vím ,že jinde je to p..ou ke zdi.a že to kamarádi jiné národnosti kladně hodnotí,to je fakt.vidí pozlátko?to je možný,proč ne.a k té RS a snaze členů.či snad spolupřispíva­jích,proč po nich nechtít se zapojit do chodu spolku?za první republiky to fungovalo,tak proč ne v této době? je to jen můj subjektivní názor. ale na urážky nejhlubšího zrna,za což název bolševik považuju,,budu vždy reagovat podrážděně.

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 22:59 ® regulus reakce na …
regulus

DROZĎÁK – něco ti povím pane inkognito. Až si ty vyndáš svoji hlavu z prdele, tak zjistíš, že trh není všelék, že se nedá vše dělat podle obchodního klišé. Pokud by se podařilo to, co si několik jedinců představuje jako jedině správnej přístup, zjistí, že si nasrali do vlastního hnízda. Nevidíte si ani na špičku vlastního nosu. Pokud bys chtěl aby se rybařina dělala jinak než se dělá, tak na většině revírů nebude už vůbec nic. Jen úplnej šílenec by házel „peníze“ do vody bez vidiny kloudnýho zisku a tudíž by byl zájem o pár lukrativních revírů a na zbytek by se hodil kakáč. Možná bys byl spokojenej, že bys mohl jezdit na dobře zarybněný revíry s velkejma rybama, za veliký peníze, ale to by bylo asi tak všechno. Pokud by padla ta dobrovolnost a masovost, o které s rétorickou samolibostí mluvíš jako o postkomunistickým přežitku, tak se o ty revíry nebude mít kdo starat, nebudou se tam vysazovat ryby a potažmo buď začne bujet pytláctví (dokud bude co chytat) nebo to starání se o tyto vody všichni rovným dílem zaplatíme ve formě nějaké daně. Uvědom si, že ten posranej svaz na kterej tak nadáváš, vybere ročně X peněz, na povolenkách a jakejsi díl vrátí ve formě násady ryb a aspoň jákýs takýs kontroly, aby u vody nezavládla úplná anarchie. Nevím jak tobě, ale mě jde nejen o to, řečeno Rarachovejma slovama, dávat góly, ale taky si zahrát a mít dobrej pocit ze hry.

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 22:41 ® drozďák reakce na …

Pife: o to smutnější je, že přes to všechno jsi schopen používat notnou dávkou červeně obarvené argumenty…
A mluvil jsi o vstupu nebo suplu RS, či jak to mám nazvat, a na to taky reaguji, takže se nekruť jak úhoř. Teď už je to najednou i privatizace, novej revír nebo infiltrace do MO. To už je ale kapánek rozdíl a na tom bychom se asi shodli. Takže místo tahání za moje odstávající uši si příště srovnej myšlenky, než napíšeš blábol typu „RS“.
A Germána, Normanama a žaboužroutama laskavě neargumentuj. Ti totiž vidí jenom to pozlátko, a to že můžou chytat za pár šupů prakticky kdekoliv, cokoliv a jakkoliv. No potěš prdel. Taky bych jásal. Bohužel ale nevidí a ani nemohou ten marast, který se skrývá pod pokličkou, takže si zase použil hodně chabý argument. Big Mike: a není jediný, spousta kluků se vrhla do víru dobrodružství na bázi RS a velmi rychlůe vystřízlivěla. Pravomoce jen na papíře, skutečná vymahatelnost práva nulová a navíc už jde mnohdy i o život. Obdivuju lidi, kteří jsou schopni to ještě dělat (dobrovolně).

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 22:32 ® Robur
Robur

mně nevadí ti co vstůpili, ale ti co vystůpili, nejlepší je ten RS, ktery byl RS, je RS a bude RS. Já o tom uvažuji. Mimochodem první reakce jednoho známého byla, jestli to pravdu myslím vážně a že si o mně všichni budou myslet, že jsem ku..a.

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 22:32 ® Zlinsky_lovec reakce na …
Zlinsky_lovec

Na RS jěště nemám věk … a i kdybych měl, tak bych si to sakra rozmyslel. Když vidíte, jak sou někteří lidi agresivní a byli by Vás schopni zabít za pi*ovinu … nerozmysleli by jste si to také?

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 22:27 ® BigMike reakce na …

Teď vám něco řeknu jen tak pro uvedení do reality! Jako člen RS jsem tak dobrej k tomu abych na našich revírech trošku udržoval pořádek a dodržování zákonů. V tu ránu, kdy vyrazím na přehrady jsem „takhle“ malinkej!Co tam se děje, hlava nebere a bez policajtů (kteří se zas nechtějí angažovat tam)jsi prostě k smíchu! Tuhle si kamarád z RS pořídil karaven na Orlíku. Odznak vytáhl jednou a od té dyby ne. Byl lehce upozorněn, že jestli si nebude hledět svého, může mu karavan za jeho nepřítomnosti schořet a jiné. Bude si kazit rybolov? Nebude, to radši oželí povolenku zdarma a odevzdá odznak! A jiné a jiné. Jsou prostě věci, které řadoví členové RS nezvládnou!

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 21:43 ® Frk
Frk

drozďák/ Poslední věta vedle..nezapla­tila,ústa zacpala

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 21:43 ® pif
pif

drožďák:chlapče,tak včil tě mít po ruce,vytahám tě za ouško!ty mě přirovnáváš k postbolševickou rétoritoukou?mě,kte­rýho odsoudili v nepřítomnosti na 16 let?tos mě dostal do kolen!!!Sorry,za ten tón,ale za toho bolševika bych tě nejraději prochcal,jak sněhuláka!! ale k tématu.já opravdu vidím zásadní chybu,že muchláte dohromady soukromé a státní revíry.na soukromých revírech je sytuace vyjasněná..trh­..majitel…nabíd­ka..poptávka.a­le na vodách organizací,který nám závidí hromadu států EU(mám kamarády ve Francii,v Rakousku a Německu)je situace nepřehledná.a vše se odvíjí od vedení,nebo managmentu,nebo jak to nazvat.některé organizace jsou dobře zarybněné,šlape to tam.a některé jsou katastrofální.je to v lidech.a stojím si za tím,že devadesát devět% rybářů jen nadává,radí,ale skutek utek.co brání tobě,aby jsi udělal malinkatou osobní defenenstraci ,hnul prdelí a snažil se to změnit k obrazu svýmu?ať privatizací,vy­budováním novejch revírů nebo infiltrováním se do vedení organizace a pomaličku se chytit kormidla?

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 21:41 ® Gagi

drozďák: Já jsem rád že svaz je. Má milion chyb, ale pořád je to to nejlepší ze všech návrhů co jsem slyšel. Kdyby jsme přestali být alibisti (včetně mě) a strčili si klišé do … ,já jsem platil a víc se ani neuprdnu tak by ty chyby ubývali rychleji.

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 21:29 ® drozďák

Pife: kdyby zůstalo u těch hrubek, tak to klidně člověk překousne. Ty jsi ale napsal hrubě schizofrenní krávovinu, které si musím jenom smát. Víš proč? Protože já chci chodit ryby chytat a platim si za to. Kdybych chtěl vykonávat RS, tak chodim k vodě bez prutu a nechám si za to platit, když už mám vzhledem k situaci riskovat čúro do žeber. Jděte už všichni k šípku s touhle argumentací. To že je naše sportovní rybářství založené na dobrovolnosti a masovosti je jeho největší zkázou. Až si konečně vyndáte hlavy z prdelí, tak si všichni zastánci osobního nasazení uvědomíte, že chyba je v systému, a ne v pár blbech, který se angažujou na netu a jak říkaš pouze kritizujou, ale sami nejsou dostatečně „aktivní“. Tuhle zasranou postbolševickou rétoriku si schovej na situaci, kdy se to tady zase „votočí“. Pak budeš mít možnost jí využívat dosytosti. V současnosti je naprosto mimo mísu a jedinej slavnej ČRS to dodneška nepochopil spolu s jedinci, jako jsi ty! Sorry za ten tón, ale ve chvíli. kdy někdo začne používat podobné argumenty, tak už nadskakuju jak papírovej čert. Jinak, masaři mě serou a svoje osobní přispění vidím v tom, že si ryby neberu, dodržuju řády i když stojej leckdy za hovno. A to z mý strany naprosto stačí. jsem sportovní rybář a ne policajt!! A povolenka je od toho, aby ty rybářské policajty zaplatila!!! TEČKA!

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 21:28 ® Gagi

Já jsem chtěl, údajně maj plno.

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 21:06 ® Frk
Frk

;-) )

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 20:59 ® pif
pif

alivio:to beru.

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 20:54 ® Shrek
Shrek

Pif: řeknu Ti to na rovinu-ke vstupu do RS po mě chtějí čistý trestní rejstřík a to je u mě malinkatej problémek.Uuuupss.

reagovat
Neděle 12. listopadu 2006 ve 20:53 ® pif
pif

á,zase sem nasekal hrubky,klasika-.)))

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1